Stay zmrd n.2?

12. února 2017 v 10:59 | WG |  Myšlenky
Jsem lhář, jsem lhář protože v předchozím stejnojmenném článku jsem řekl že končím s diskotékama a budu chodit jen do klidné společnosti třeba na pivo a víno. To bylo vlastně celou dobu v plánu, nevím proč se vždycky musí všechno takhle zvrtnout. Řeknu vám to zase všechno od začátku.
Píšu si s kamarády jako každý víkend a domlouvám že by se zašlo do sklepa ke kamarádovi, protože tam má dobré posezení a do hospody nebo kamkoliv jinam se nám nechtělo, jenže se muselo autem přes celé město vyzvednout jednoho kamaráda který si na zápase udělal něco s nohou a dostal dlahu. Pak jsme si nakoupili nějaký rum, fernet, víno, pivko a jeli jsme tam.
Jelikož jsem počítal s normálním večerem tak jsem se oblékl jen docela společensky i s botama, popíjeli jsme a byla to opravdu skvělá zábava, ale pak nastal čas to rozpustit a v tu ránu na mě mrká jeden z kamarádů ať ho doprovodím s přítelkyní na busák. Říkám si proč bych jako měl někomu dělat křena, ale z toho mrkání bylo všechno jasné! Ten kluk chystal nějakou kulišárnu do které jsem měl být zapojen i já! Doprovodil jsem je a jen se usmíval jak blbeček když došlo na líbání.
Jen přítelkyně zašla za roh, tak mi hned řekl že jdeme na diskotéku. Neodmítl jsem.
Na diskotéce bylo lidí tentokrát mnohem více než naposled, byl jsem i víc napitý a celkově jsem si to užil mnohem více. Co vám mám prostě povídat, alkohol, vodka, ženy a nalití kluci. Prostě párty jak má být. Teď ale to nejdůležitější na celém večeru.
Znáte ten pocit když potkáte svojí bývalou přítelkyni?
Já ano, nejenže s mojí poslední ex chodím do stejného ročníku ve stejné škole, tak teď jsem potkal ještě jednu z mého rodného města. Vždycky jsme k sobě měli dobrý vztah a já do ní byl vždycky zakoukaný, navázali jsme oční kontakt a já jsem jí viděl s nějakým klukem. Její pohled mi naznačil že jí spíš otravuje, takže jsem tam přitančil a zdvořile podal bývalé ruku a odtancoval zase od něj pryč. Bavili jsme se, tančili a ona mi říká že už by měla jít domů, začal jsem přemýšlet jestli bych měl jít s ní nebo ne (přece jenom už byla 4 nad ránem), rozhodl jsem se že půjdu a nabídl jí, že jí doprovodím domů protože bydlíme skoro u sebe.
Chytl jsem ji za ruku a celou cestu jsme se trochu napití bavili a užívali si společnost toho druhého, na poslední křižovatce jsem jí něco povídal a než jsem se nadál oba jsme u sebe byli velmi blízko a to byl pro mě bod zlomu. Chytnul jsem ji za bok a přitáhl jí k sobě, bylo vidět že i ona to čeká a hned jsme se začali líbat. Bylo to velmi vášnivé a jestli bych měl na každé holce hledat něco pěkného, tak ona umí skvěle líbat! Přestali jsme, chtěla se rozloučit, ale neudržel jsem se. Znova jsem k ní přišel, chytnul ji za zátylek a začal líbat. Když jsme se konečně od sebe odtrhli, rozloučili se, tak byl čas jít domů. Nevím jestli to bylo tím že jsem byl ještě lehce napitý z toho vína a vody, nebo jestli jsem byl vážně tak šťastný, protože jsem si i poskočil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ordinary-Princess Ordinary-Princess | Web | 12. února 2017 v 11:23 | Reagovat

Jednou za cas je asi dobre takhle upustit páru a pobavit se. A at to dopadlo jakkoliv, jednou za uherak se to asi nezblazni a prece jen to neni tak cizi holka. Treba se to melo stat, uvidis, co se bude odehravat dal. Kazdopadne ti preju hodne stesti a zustan u toho tveho gentlemanstvi, protoze je to hezky :-)

2 Tomáš Tomáš | E-mail | Web | 12. února 2017 v 11:50 | Reagovat

[1]: Popravdě se mi to s ní nestalo poprvé a rozhodně vydržím, protože mě to velice baví :)

3 M. M. | Web | 12. února 2017 v 13:44 | Reagovat

U bývalých se to dá čekat, jelikož city k nim nezmizí vždy úplně. Nevím, jestli to bylo zrovna moudré rozhodnutí, ale tak shit happens

4 Tomáš Tomáš | E-mail | Web | 12. února 2017 v 20:18 | Reagovat

[3]: Moudré to asi nebylo, ale musím poznamenat že to za to stálo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama